O NAS - KIM JESTEŚMY?

Studio DRT to agencja reklamy specjalizująca się w kompleksowej obsłudze reklamowej. Dzięki bogatemu doświadczeniu i wieloletniej praktyce zdobytym podczas realizacji wielu zleceń podejmiemy się każdego nawet najtrudniejszego wyzwania.

W pełni wywiązujemy się z powierzonych nam zadań. Dzięki elastycznej strukturze zarządzania realizujemy zarówno kampanie reklamowe i prowadzimy pełną obsługę firm w szerokim zakresie, jak i wykonujemy jednostkowe zamówienia.

Posiadamy bogate zaplecze techniczne, a naszymi partenrami są renomowane firmy o uznanej pozycji w swoich branżach.

Studio DRT - Net

Dział net projektuje i wdraża serwisy internetowe, realizuje kampanie reklamowe w sieci (banery, e-mailing, artykuły sponsorowane etc.), służy radą w e-marketingu, tworzy prezentacje. Wykonujemy wyjątkowe witryny.

Specjalizujemy się w projektowaniu witryn www. Wszystkie nasze projekty od najprostszych stron wizytówek do złożonych realizacji serwisów e-commerce wykonujemy z najwyższą starannością i dbałością o estetykę, a przede wszystkim zadowolenie zleceniodawcy.

Doświadczony zespół web designerów, flash developerów oraz webmasterów wsparty specjalistami od reklamy tworzy funkcjonalne i efektowne witryny spełniające wymagania najbardziej wybrednych klientów.

Studio DRT - Dział graficzny

Dział graficzno-reklamowy oferuje pełną gamę usług. Tworzymy identyfikacje wizualną firm i marek. Opracowujemy projekty graficzne dla każdej formy druku oraz nośników reklamy.